Gaziantep Şahinbey Binevler Çiğdem Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 sa önce
Binevler Çiğdem Eczanesi logo
Binevler Çiğdem Eczanesi logo

Binevler Çiğdem Eczanesi

0
(0)

Gaziantep Şahinbey Binevler Çiğdem Eczanesi. Nöbetçi Binevler Çiğdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Binevler Çiğdem Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Binevler Çiğdem Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Binevler Çiğdem Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Binevler Çiğdem Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Binevler Çiğdem Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Binevler Çiğdem Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Binevler Çiğdem Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Binevler Çiğdem Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Binevler Çiğdem Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Binevler Çiğdem Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Binevler Çiğdem Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Binevler Çiğdem Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Binevler Çiğdem Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Binevler Çiğdem Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Binevler Çiğdem Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çakırca Eczanesi

Gaziantep Nizip Çakırca Eczanesi. Nöbetçi Çakırca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gızem Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Gızem Eczanesi. Nöbetçi Gızem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Gaziantep Yavuzeli Özlem Eczanesi. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eyüp Şifa Eczanesi

Gaziantep Nizip Eyüp Şifa Eczanesi. Nöbetçi Eyüp Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.