Karadağ Eczanesi logo
Karadağ Eczanesi logo

Karadağ Eczanesi

0
  • Gaziantep - Oğuzeli
  • 03425712100
  • OĞUZLAR MAHALLESİ KARPUZATAN CADDESİ NO:11/A (OĞUZELİ İLÇE DEVLET HASTANESİ KARŞISI) Oğuzeli/G.ANTEP
  • 93
(0)

Gaziantep Oğuzeli Karadağ Eczanesi. Nöbetçi Karadağ Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karadağ Eczanesi Gaziantep ili Oğuzeli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karadağ Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karadağ Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karadağ Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karadağ Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karadağ Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Gaziantep Oğuzeli Nöbetçi Karadağ Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karadağ Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karadağ Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karadağ Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karadağ Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karadağ Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karadağ Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karadağ Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karadağ Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Emek Ensar Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Emek Ensar Eczanesi. Nöbetçi Emek Ensar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Genco Derman Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Genco Derman Eczanesi. Nöbetçi Genco Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Eczanesi

Gaziantep Oğuzeli Çiğdem Eczanesi. Nöbetçi Çiğdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şenyurt Eczanesi

Gaziantep Nurdağı Şenyurt Eczanesi. Nöbetçi Şenyurt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.