Gaziantep Nizip Defne Nizip Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Defne Nizip Eczanesi logo
Defne Nizip Eczanesi logo

Defne Nizip Eczanesi

0
(0)

Gaziantep Nizip Defne Nizip Eczanesi. Nöbetçi Defne Nizip Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Defne Nizip Eczanesi Gaziantep ili Nizip İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Defne Nizip Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Defne Nizip Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Defne Nizip Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Defne Nizip Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Defne Nizip Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Gaziantep Nizip Nöbetçi Defne Nizip Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Defne Nizip Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Defne Nizip Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Defne Nizip Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Defne Nizip Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Defne Nizip Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Defne Nizip Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Defne Nizip Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Defne Nizip Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

E kafadar Eczanesi

Gaziantep Şahinbey E kafadar Eczanesi. Nöbetçi E kafadar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gızem Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Gızem Eczanesi. Nöbetçi Gızem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Görgün Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Görgün Eczanesi. Nöbetçi Görgün Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çeker Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Çeker Eczanesi. Nöbetçi Çeker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.