Yaşamalı Eczanesi logo
Yaşamalı Eczanesi logo

Yaşamalı Eczanesi

  • Gaziantep - Şehitkamil
  • 05343374027
  • Çıksorut Yeni Mh. 43 sokak No: 3/A (Çıksorut Güven Karakolu yanı, Fatih cami civarı, Çıksorut sağlık ocağı karşısı )
  • 12
(0)
Yaşamalı Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yaşamalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yaşamalı Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yaşamalı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yaşamalı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yaşamalı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yaşamalı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yaşamalı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Gaziantep Şehitkamil Nöbetçi Yaşamalı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yaşamalı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yaşamalı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yaşamalı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yaşamalı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yaşamalı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yaşamalı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yaşamalı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yaşamalı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Babı Sıfa Eczanesi

Babı Sıfa Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Babı Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ekin Eczanesi

Ekin Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ekin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güz Eczanesi

Güz Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Parlar Eczanesi

Parlar Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Parlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.