Oruç Eczanesi logo
Oruç Eczanesi logo

Oruç Eczanesi

0
  • Gaziantep - Şehitkamil
  • 03423240871
  • Karşıyaka-Dülükbaba Mh. Fedai Çetin Sok. No:124/A(Dülükbaba Sağlık Ocağı Yanı)
  • 41
(0)

Gaziantep Şehitkamil Oruç Eczanesi. Nöbetçi Oruç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Oruç Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Oruç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Oruç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Oruç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oruç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Oruç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Gaziantep Şehitkamil Nöbetçi Oruç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Oruç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Oruç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Oruç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Oruç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Oruç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Oruç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Oruç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Oruç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özkanlı Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Özkanlı Eczanesi. Nöbetçi Özkanlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tümer Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Tümer Eczanesi. Nöbetçi Tümer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şenyurt Eczanesi

Gaziantep Nurdağı Şenyurt Eczanesi. Nöbetçi Şenyurt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Hoşgör Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Yeni Hoşgör Eczanesi. Nöbetçi Yeni Hoşgör Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.