Istasyon Özsöyler Eczanesi logo
Istasyon Özsöyler Eczanesi logo

Istasyon Özsöyler Eczanesi

(0)
Istasyon Özsöyler Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Istasyon Özsöyler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Istasyon Özsöyler Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Istasyon Özsöyler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Istasyon Özsöyler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Istasyon Özsöyler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Istasyon Özsöyler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Istasyon Özsöyler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Gaziantep Şehitkamil Nöbetçi Istasyon Özsöyler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Istasyon Özsöyler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Istasyon Özsöyler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Istasyon Özsöyler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Istasyon Özsöyler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Istasyon Özsöyler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Istasyon Özsöyler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Istasyon Özsöyler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Istasyon Özsöyler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çelikkıran Eczanesi

Çelikkıran Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çelikkıran Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mavikent Eczanesi

Mavikent Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mavikent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bulut Eczanesi

Bulut Eczanesi Gaziantep ili Nizip ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bulut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nurdağı Eczanesi

Nurdağı Eczanesi Gaziantep ili Nurdağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nurdağı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.