Medipark Eczanesi logo
Medipark Eczanesi logo

Medipark Eczanesi

(0)
Medipark Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Medipark Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Medipark Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Medipark Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Medipark Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Medipark Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Medipark Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Medipark Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Medipark Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Medipark Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Medipark Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Medipark Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Medipark Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Medipark Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Medipark Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Medipark Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Medipark Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sena Eczanesi

Sena Eczanesi Gaziantep ili Araban ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sena Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nurdağı Eczanesi

Nurdağı Eczanesi Gaziantep ili Nurdağı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nurdağı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güz Eczanesi

Güz Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Babı Sıfa Eczanesi

Babı Sıfa Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Babı Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.