Düztepe Öykü Eczanesi logo
Düztepe Öykü Eczanesi logo

Düztepe Öykü Eczanesi

  • Gaziantep - Şahinbey
  • 3422517937
  • Nuripazarbaşı Mahallesi 58012 Nolu Cadde No:2D/A (Yaşam hastanesi çaprazı, Ptt’nin üstü )
  • 32
(0)
Düztepe Öykü Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Düztepe Öykü Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Düztepe Öykü Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Düztepe Öykü Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Düztepe Öykü Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Düztepe Öykü Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Düztepe Öykü Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Düztepe Öykü Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Düztepe Öykü Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Düztepe Öykü Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Düztepe Öykü Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Düztepe Öykü Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Düztepe Öykü Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Düztepe Öykü Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Düztepe Öykü Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Düztepe Öykü Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Düztepe Öykü Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Oğuzeli Eczanesi

Oğuzeli Eczanesi Gaziantep ili Oğuzeli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Oğuzeli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sena Eczanesi

Sena Eczanesi Gaziantep ili Araban ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sena Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mavikent Eczanesi

Mavikent Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mavikent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bulut Eczanesi

Bulut Eczanesi Gaziantep ili Nizip ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bulut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.