Deniz Tiryaki Eczanesi logo
Deniz Tiryaki Eczanesi logo

Deniz Tiryaki Eczanesi

0
  • Gaziantep - Şahinbey
  • 05312872040
  • Şahintepe Mah. 133380 Nolu Sok.No:2 B/C (Oska hamamı-Mediantep Tıp Merkezi Karşısı)
  • 43
(0)

Gaziantep Şahinbey Deniz Tiryaki Eczanesi. Nöbetçi Deniz Tiryaki Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Deniz Tiryaki Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Deniz Tiryaki Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Deniz Tiryaki Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Deniz Tiryaki Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Deniz Tiryaki Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Deniz Tiryaki Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Deniz Tiryaki Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Deniz Tiryaki Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Deniz Tiryaki Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Deniz Tiryaki Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Deniz Tiryaki Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Deniz Tiryaki Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Deniz Tiryaki Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Deniz Tiryaki Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Deniz Tiryaki Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Helin Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Helin Eczanesi. Nöbetçi Helin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tümer Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Tümer Eczanesi. Nöbetçi Tümer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Hoşgör Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Yeni Hoşgör Eczanesi. Nöbetçi Yeni Hoşgör Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kumru Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Kumru Eczanesi. Nöbetçi Kumru Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.