Son Güncelleme: 5 gün önce
Berfin Eczanesi logo

Berfin Eczanesi


0
(0)

Gaziantep Şahinbey Berfin Eczanesi. Nöbetçi Berfin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Berfin Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Berfin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Berfin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Berfin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Berfin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Berfin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

1 Aralık 2022 Perşembe Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Berfin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Berfin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Berfin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Berfin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Berfin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Berfin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Berfin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Berfin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Berfin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dumlupınar Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Dumlupınar Eczanesi. Nöbetçi Dumlupınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayıntap Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Ayıntap Eczanesi. Nöbetçi Ayıntap Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Perıhan Eczanesi

Gaziantep Şehitkamil Perıhan Eczanesi. Nöbetçi Perıhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ates Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Ates Eczanesi. Nöbetçi Ates Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.