Alper Sahin Eczanesi logo
Alper Sahin Eczanesi logo

Alper Sahin Eczanesi

  • Gaziantep - Şahinbey
  • 03423365163
  • Gümüştekin Mah. 11 Nolu Sok No:36/A (19 Mayıs Lisesi Civarı Cumhuriyet Sağlık Ocağı Yanı)
  • 12
(0)
Alper Sahin Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Alper Sahin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Alper Sahin Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Alper Sahin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Alper Sahin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Alper Sahin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alper Sahin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Alper Sahin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Alper Sahin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Alper Sahin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Alper Sahin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Alper Sahin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Alper Sahin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Alper Sahin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Alper Sahin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Alper Sahin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Alper Sahin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nur Eczanesi

Nur Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Serhat Eczanesi

Serhat Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Serhat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Maya Eczanesi

Maya Eczanesi Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Maya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Mavikent Eczanesi

Mavikent Eczanesi Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mavikent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.