Muhtar Eczanesi logo
Muhtar Eczanesi logo

Muhtar Eczanesi

0
(0)

Gaziantep Araban Muhtar Eczanesi. Nöbetçi Muhtar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Muhtar Eczanesi Gaziantep ili Araban İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Muhtar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Muhtar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Muhtar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Muhtar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Muhtar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Ocak 2022 Cumartesi Gaziantep Araban Nöbetçi Muhtar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Muhtar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Muhtar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Muhtar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Muhtar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Muhtar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Muhtar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Muhtar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Muhtar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Gaziantep İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gaziantep ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çiğdem Eczanesi

Gaziantep Oğuzeli Çiğdem Eczanesi. Nöbetçi Çiğdem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özkanlı Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Özkanlı Eczanesi. Nöbetçi Özkanlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pınar Eczanesi

Gaziantep Nizip Pınar Eczanesi. Nöbetçi Pınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Genco Derman Eczanesi

Gaziantep Şahinbey Genco Derman Eczanesi. Nöbetçi Genco Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.